ArcheryGame.cz - Týmové soubeje s luky a šípy

FAQ - Často kladené otázky

Často kladené otázky:01
Co bych měl o Archery Game vědět?
Doporučujeme dostavit se 15 minut před začátkem vašeho objednaného programu, aby se vaše skupina stihla bezproblému sejít a připravit (převléknout) na hru. Před začátkem programu je každý hráč obeznámen s technikou střelby, s bezpečnostními a herními pravidly.

Před samotným hraním si navíc každý hráč pod dohledem zkušeného instruktora na cvičných terčích vyzkouší jak se z luku střílí a instruktor každému hráči poradí, jak s lukem správně zacházet.

Následně se hráči rozdělí do týmů, rozeberou si vybavení potřebné ke hře a dle pokynů instruktora začnou hrát předem domluvené scénáře hry.

V každém balíčku (viz DETAILNÍ CENÍK) si každý účastník vyzkouší několik druhů scénářů. Pokud to aréna dovoluje, tak lze vyzkoušet i více typů hřišť.

V časovém rozmezí 2 - 3 hodin Vás čeká mnoho skvělých her, ale první dvě hry bývají zpravidla takovým tréninkem, který vás naučí jak silně a přesně střílet z luku vůči vašim protihráčům a to ať už se jedná o vaše kolegy, spolužáky, děťi nebo nadřízené.

Přijďte si i vy úžít nový adrenalinový sport k nám do areálů Archery Game. Pro registraci prosíme vyplňte náš náš KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.
02
Co si mám vzít s sebou?
• Je vhodnější sportovní oblečení neomezující pohyb
• Pevná obuv (tenisky)
• Mýdlo a ručník (dle vybavenosti areálu)
• Dobrá nálada, týmový duch a chuť se bavit :)
03
Co když začne pršet?
Začne-li pršet během akce, hraje se za každého počasí, nebo se lze dle situace domluvit na pokračování, až déšt přestane.

Pokud předpověd hlásí déšt a akce se má teprve uskutečnit, je možné termín změnit. Minimálně však 1 den před konáním akce.
04
Je to bezpečné?
Jednou z našich předních priorit spolu s proklientským přístupem je BEZPEČNOST. Veškeré vybavení je prvotřídně zpracované, včetně atestace, a nikdy se Vám nemůže stát vlivem špatného vybavení společně s dodržení bezpečnostních pokynů žádný vážný úraz.
05
Kolik nás může na akci přijít?
Záleží jak na daném areálu, tak i na uvedeném počtu hráčů ve vaší rezervaci. Minimální počet je nastaven na 6 osob (méně po domluvě, ale nedoporučujeme to.) Maximální počet není nijak stanovan. Veškeré počty u areálů jsou pouze orientační, lze zařídit akce i pro větší skupiny.

Vždy záleží na konkrétní poptávce.

Pokud si objednáte akci pro 10 osob a reálně Vás přijde 20, tak je možné, že na všechny hráče nebudeme mít v daném areálu přichystané veškeré vybavení. Snažte se proto prosím uvádět do objednávky co nejpřesnější počet účastníků.
06
Kdy je otevřeno?
Je oteveřno denně dle rezervací.
Na žádné z našich hřišt nelze přijít neohlášen. Prosíme, vždy se registrujte přes náš KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
07
Od kolika let lze hrát?
Nezáleží ani tak moc na věku dítěte, tak jako na jeho síle. Může se stát, že luk natáhne dítě ve věku 9 let, ale nenatáhne ho 14 leté. Naše doporučení je, že se hry mohou účastnit děti od 12 let, ale není zaručeno, že z luku dokáží všechny vystřelit. Proto doporučujeme, pokud zvažujete tuto aktivitu navštívit s dětmi nebo jako dětskou oslavu narozenin, domluvte se s námi předem na termínu a přijďte si střelbu vyzkoušet například na nějakou probíhající akci. :-)


REZERVACEZde si rezervujte hřiště:KONTAKTY

  • Tel.:
    +420 607 286 139
  • Email.:
    info@archerygame.cz